0 bodů
268 zobrazení
v kategorii Mobily
Znovu zobrazeno
Cau měl bych otázku jestli nekdo poradi mam huawei p10 lite odesel mi nabíjecí konektor tak jsem ho vymenil po te se obrazovka rozsviti kdyz je telefon na nabijecce (ale pouze na ni  ) rozsvitise nabehne uvitani huawe klidne i  erecovery   a co koliv pouziji nejde telefon se pak bud zacne furt restartovat a nebo nabehne znovu  erecovery menu klidne muzu poslat video

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před jana_r Registrovaný (53 bodů)
Tohle chování (telefon naběhne jen na nabíječce, smyčka restartů, opakovaný eRecovery) ukazuje na to, že nový nabíjecí konektor buď nemá dobrý kontakt, nebo je vadný, případně se při výměně něco poškodilo nebo je vybitá/poškozená baterie. Zkuste konektor znovu pečlivě usadit a zkontrolovat pájené spoje a flex kabel, ideálně otestovat jiným ověřeným dílem. Pomoct může i to, že telefon necháte hodinu nabíjet a pak zkusíte čisté zapnutí, případně přes eRecovery stáhnout a přeinstalovat systém. Jestli si pájením a rozborem nejste jistý, nechte to raději posoudit v servisu, protože u smyčky restartů bývá někdy na vině i deska.




Související témata

0 bodů
1 reakce 284 zobrazení
0 bodů
1 reakce 417 zobrazení
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.2k zobrazení
14.6.2017 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 273 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
1 reakce 283 zobrazení
0 bodů
1 reakce 324 zobrazení
...