0 bodů
684 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Mám uštípnout jednu větvičku a zapíchnout zo květináčku? Nebo jak se množí?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+4 bodů

Semenem nebo dělením trsů (s kořeny).



+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Přečti si vše o libečku zde :
http://www.balkonovekvetiny.cz/libecek-lekarsky.php



Související témata

0 bodů
1 reakce 810 zobrazení
0 bodů
1 reakce 468 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 961 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 7 hodinami v kategorii Rostliny, zahrada evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 607 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 353 zobrazení
0 bodů
1 reakce 460 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 837 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 771 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 3.9k zobrazení
...