0 bodů
623 zobrazení
v kategorii Diskuze
Dobry den mám přitele,který je ted ve vezení za neplacení alimentu. Dostal 8 měsíců,a v době byl ještě v podmínce, hrozí mu ještě nějaký trest ? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
To může rozhodnou jen soud. My nevíme v které době byl v podmínce. Jestli se dopuatil porušení podmínky, lze trest očekávat. Z těchto důvodů se podmínka ukládá.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 829 zobrazení
0 bodů
1 reakce 957 zobrazení
0 bodů
1 reakce 740 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 511 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 4.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
9.4.2017 v kategorii Diskuze Radek
0 bodů
2 odpovědí 413 zobrazení
27.12.2015 v kategorii Právo a zákony pepa
...