0 bodů
291 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den mám problém s tím že mám mobil Sony a dost často se buď vypne pak ho zapnu a je odhlášen třeba instagram nebo se sám restartuje. Většinou to je když mobil vyčistím přes aplikaci clean Master pak ho normálně uspím a restartuje se. Potřebuji poradit jak na to, aby se to nestávalo. Předem díky za odpověď;)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před jana_r Registrovaný (53 bodů)
Náhodné restarty a odhlašování aplikací po "vyčištění" jsou typický příznak toho, že čistící aplikace typu Clean Master zabíjí procesy a maže data na pozadí – ironicky tak víc škodí než pomáhá. Doporučuji takovou aplikaci odinstalovat; moderní Android si správu paměti řídí sám a tyto "optimalizátory" nejsou potřeba. Pokud restarty pokračují i bez ní, zkuste telefon restartovat, nainstalovat dostupné aktualizace systému, smazat mezipaměť problémových aplikací a sledovat, jestli nepadá konkrétní appka nebo jestli se to neděje při nedostatku baterie. Když potíže přetrvávají, zazálohujte data a zvažte tovární reset; pokud ani to nepomůže, může jít o slábnoucí baterii nebo hardwarovou závadu a je vhodný servis.




Související témata

+1 bodů
1 reakce 557 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 732 zobrazení
0 bodů
1 reakce 373 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 2.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 187 zobrazení
23.9.2017 v kategorii Mobily nicooo
0 bodů
1 reakce 200 zobrazení
...