0 bodů
187 zobrazení
v kategorii Mobily
Můžete mi někdo poradit jestli je lepší Apple SE nebo Xperia z5 compact? Nemůžu se rozhodnout. Neřeším operační systém. U Apple mám trochu obavy z malý výdrže baterky (1600 oproti 2600) a u Xperie zase ze špatnýho foťáku a tloušťky. Chci malej mobil použitelnej jak na multimedia tak na aplikace. Internet neřeším na to mám PC. Momentálně mám Galaxy s3 mini, která mi při velkým použití vydrží 1 den, klasicky 2-3 dny na nabití, ale už mi RAMově a kvalitativně nestačí, tak hledám náhradu, velikost do 130 mm na výšku, Galaxy A3 už je na mě moc velkej. Výběr jsem zúžila na tyhle dva a nedokážu se rozhodnout :-)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před evca.s Registrovaný (33 bodů)
Obě jsou kvalitní kompaktní telefony, ale liší se v tom, co vám vadí. iPhone SE má sice menší kapacitu baterie, ale díky úsporné optimalizaci systému vydrží v praxi srovnatelně nebo i déle než leckterý Android se silnějším článkem, takže obavy z výdrže nejsou tak velké, jak číslo napovídá. Xperia Z5 Compact má naopak výborný fotoaparát (jeden z nejlepších ve své době v kompaktní třídě) a je vodotěsná, jen je o něco tlustší. Pokud vám jde hlavně o foťák a odolnost, vezměte Xperii; pokud chcete plynulý a dlouho aktualizovaný systém a kompaktní rozměry, sáhněte po SE.




Související témata

0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
0 bodů
1 reakce 226 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 234 zobrazení
0 bodů
1 reakce 184 zobrazení
0 bodů
1 reakce 292 zobrazení
0 bodů
1 reakce 319 zobrazení
14.2.2015 v kategorii Mobily Martin
...