0 bodů
4.2k zobrazení
v kategorii Auto moto
Mám Škodu Octavii 1.9 TDI 66 kW z roku 2000, kterou už mám chiptunovanou přes řídicí jednotku na víc než 80 kW. Chtěl bych se zeptat, jestli je možné výkon ještě nějak dál zvýšit. Děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
ano mám stejné auto co ty. mužeš si pořídit díly z octavie RS (turbo a vstřiky) já to takhle mám + předělaný podvozek z RS a nechal jsem si vyladit motor, a mám asi tak 125kw a ani to nemám chiplé, kdybych si to nechal ještě chipnout tak jsem na nějakých 160kw


0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)
jiní vstřiky, větší turbo, větší intercoler, novej soft do řj,

dál počítej stim že to bude chtít silněší spojku a možná i nová střeva motoru -kovaný písty a ojnice záleží na tom co z toho chceš vymáčknout


Související témata

0 bodů
1 reakce 346 zobrazení
0 bodů
1 reakce 471 zobrazení
0 bodů
1 reakce 255 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 632 zobrazení
...