0 bodů
420 zobrazení
v kategorii Auto moto
Auto objednávám v Praze, "domů" již nejezdím, ale protože jsem v nájmu, adresu mám pořád tam. Přijde mi něco na tu adresu? On už tam nikdo nebydlí, jen podnájemník, který mi poštu nepřeposílá. Zároveň mě zajímá, jestli budu mít teda spz slezskou, dle trvalé adresy, nebo pražskou, když v Praze bude auto objednáno, využíváno a servisováno.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Přijde na adresu, kterou jsi uvedl.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 958 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 342 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 590 zobrazení
1.2.2019 v kategorii Auto moto Jakub
0 bodů
1 reakce 297 zobrazení
28.8.2018 v kategorii Auto moto Martin
0 bodů
2 odpovědí 484 zobrazení
0 bodů
1 reakce 974 zobrazení
8.4.2017 v kategorii Auto moto ROMANA BAREŠOVÁ
0 bodů
1 reakce 2.8k zobrazení
0 bodů
1 reakce 456 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 261 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 403 zobrazení
...