0 bodů
562 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Někdy se mi stane že když  hermelín hned nespotřebují tak zhořkne,zkoušela jsem ho naložit do oleje s kořenim  a česnekem,ale hořkost zůstala.Da se nějak této pachuti zbavit?
Děkuji za odpověď M.Merkova

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Sníst ho brzy po zakoupení. Hermelín neni určen k dlouhému skladování




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 742 zobrazení
0 bodů
1 reakce 0 zobrazení
před 25 minutami v kategorii Rostliny, zahrada evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Dům a byt MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 2 dny v kategorii Zdraví, krása MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 2 dny v kategorii Dům a byt MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 667 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 822 zobrazení
0 bodů
1 reakce 262 zobrazení
0 bodů
1 reakce 489 zobrazení
...