0 bodů
204 zobrazení
v kategorii Móda, oblečení frantaXX Registrovaný (298 bodů)

V kterem rocnim obdobi je nejvetsi rozsireni domacich molu, co napadaji vlnu?
Staci ty veci jednou mesicne vyklepat z okna? A jak je chranit? A jak casto vam lezou i do bavlny?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
označeno jako nejlepší reakce frantaXX
 
Nejlepší reakce

Největší výskyt molů je vždy, po příletu vlaštovek. Teď je ta pravá doba, kdy jsou nejvíce vidět. Oblečení však dokáží likvidovat celoročně. Nejraději mají vlnu.



+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Moli se množí bez ohledu na roční období, kladou vajíčka až 4x ročně...
;-)
Housenky (ty škodí) sežerou kromě vlny klidně i bavlnu, kůži (kožešinu)...
A - ač už jsem mola neviděl ani nepamatuju, vím, že babička dávala do skříní levanduli, rozmarýn a hřebíček - jako prevenci před moly.



Související témata

0 bodů
1 reakce 6 zobrazení
před 2 dny v kategorii Dům a byt lucka.k Registrovaný (61 bodů)
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 267 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 406 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 458 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 522 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 770 zobrazení
21.8.2015 v kategorii Móda, oblečení saša111
0 bodů
1 reakce 243 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 307 zobrazení
4.12.2014 v kategorii Móda, oblečení Lacík Registrovaný (264 bodů)
...