0 bodů
1.2k zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Dneska jsem si rozškrábla pihu a ségra na mě křičela že je to špatně. Proč?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Piha neva...
Vadí, pokud by sis rozškrábala mateřské znaménko apod.
;-)
No - pro jistotu si zajdi na kožní, tím nic nepokazíš.



0 bodů

A rozškrábnout mateřské znaménko je špatné?

mowla Domácí (2.9k bodů)

Může být...
:o
Některá "mateřská znaménka" jsou vlastně melanomy, které není radno ´dráždit´ - může se tím ´nastartovat´ jejich další bujení.



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 899 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 456 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 326 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 260 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 413 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 366 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 372 zobrazení
0 bodů
1 reakce 283 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 326 zobrazení
14.4.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Dominik Jarovský
...