0 bodů
384 zobrazení
v kategorii Ostatní

Je to nebezpečné? Venku na volném prostranství?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

A proč by ne. Je to zhruba stejně nebezpečné jako když máš naušnice.



0 bodů

Ano je to nebezpečné a nedoporučuje se to.

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Ctuj isám sebe:
"Běžně ne...
Pokud ale budeš v bouřce poskakovat s rukama nad hlavou (u hlavy), s něčím kovovým v ruce a na volném prostranství, rozhodně pravěpodobnost, že tě blesk bací, zvyšuješ...
V budovách, pod ochranou hromosvodu (nebo Faradayovy klece) je to fuk."
:D



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 988 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 473 zobrazení
21.5.2014 v kategorii Ostatní Polívka Čeněk
0 bodů
5 odpovědí 2.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 354 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 360 zobrazení
17.5.2014 v kategorii Mobily Laura P.
0 bodů
1 reakce 444 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 666 zobrazení
0 bodů
1 reakce 364 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 804 zobrazení
...