0 bodů
307 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Chci odšťavnit mrkev. Nevím jestli se jí i konce. Někdo říká že ne.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Mrkev ma 2 konce ....pokud myslis ten odkud vyrusta zelene tak ten se neji ....druha strana ano ...nekdo ji vsak ureze ...aby ji nemusel cistit ne vzdy je mrkev pekna kdyz pri rustu narazi treba na kamen...

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ano můžeš sníst oba konce. Ten zelený ale zrovna dvakrát nechutná

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pokud mrkev dostatečně očistíš, klidně sněz (nebo odšťav) i ten konec ´s natí´- jedovatý není.
:o



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 348 zobrazení
19.8.2015 v kategorii Ostatní václavka
0 bodů
3 odpovědí 686 zobrazení
0 bodů
1 reakce 935 zobrazení
5.7.2014 v kategorii Vaření, jídlo Blecha Pavel
0 bodů
3 odpovědí 713 zobrazení
0 bodů
1 reakce 239 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 435 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 464 zobrazení
0 bodů
1 reakce 599 zobrazení
...