0 bodů
666 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada
Jaké bylinky doma pěstujete? Jde to vůbec? Nebo je zapotřebí zahrádka?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů

Dobrý den (happy),
pěstování bylinek lze i v bytě za oknem. Osobně tak pěstuji, bazalku, rozmarýn, šnytlík, a dokonce i libeček. Samozřejmě že pokud máte balkón je to lepší. (y)



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Bazalku, tymián, pažitku, petržel, rozmarýn, majoránku. Jde to a poměrně snadno.

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

V truhlíku za oknem, výborné (kvůli úspoře místa) jsou takovéto - - květináče.



Související témata

0 bodů
8 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 601 zobrazení
30.3.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Daňková
0 bodů
3 odpovědí 583 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 5.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 559 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 584 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 958 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 562 zobrazení
5.7.2014 v kategorii Dům a byt Alfons
0 bodů
3 odpovědí 348 zobrazení
...