0 bodů
714 zobrazení
v kategorii Společnost

Mám problém s tím, že strašně žárlím na svého partnera, i když k tomu vlastně nemám důvod. Ničí mi to vztah a nevím, jak s tím začít pracovat.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů
Bohemica Registrovaný (256 bodů)

Zvyš si sebevědomí!
Žárlivost je nemoc nejistých, zamindrákovaných...



+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jít se léčit - jinak na žárlivost ´dojedeš´...
A to není žádná legrace.

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Žárlivost je v podstatě choroba, která se časem většinou zhoršuje. Je dobré s tím začít něco dělat. Třeba navštívit psychologa. Doporučuje se při léčbě, umyslně připravovat situace, kdy by měl člověk důvod žárlit.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 387 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 761 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 726 zobrazení
29.9.2014 v kategorii Diskuze ZuzankaX
0 bodů
1 reakce 464 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 394 zobrazení
27.12.2014 v kategorii Společnost SaitoLover
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
...