Mám problém s tím, že strašně žárlím na svého partnera, i když k tomu vlastně nemám důvod. Ničí mi to vztah a nevím, jak s tím začít pracovat.
Zvyš si sebevědomí! Žárlivost je nemoc nejistých, zamindrákovaných...
Jít se léčit - jinak na žárlivost ´dojedeš´... A to není žádná legrace.
Žárlivost je v podstatě choroba, která se časem většinou zhoršuje. Je dobré s tím začít něco dělat. Třeba navštívit psychologa. Doporučuje se při léčbě, umyslně připravovat situace, kdy by měl člověk důvod žárlit.
CZPoradna.cz