0 bodů
396 zobrazení
v kategorii Ostatní

Píše se wc, nebo vc?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

"WC" - protože je to WaterCloset...



0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

A jak se píše "píše" víme ?
No pobavil(a) jsi mě.

0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Ještě před nějakou dobou se na dveře toalet psalo 00. Už jsme světoví, píšeme WC (giggle)



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 527 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 750 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 592 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 701 zobrazení
18.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Lajka
0 bodů
2 odpovědí 715 zobrazení
0 bodů
1 reakce 287 zobrazení
21.9.2015 v kategorii Hudba film Blanka
0 bodů
3 odpovědí 280 zobrazení
11.9.2015 v kategorii Společnost pavelka
0 bodů
3 odpovědí 572 zobrazení
...