0 bodů
413 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Mám doma mléko a nejsem si jistý, jestli ho můžu bez obav převařit. Nezkysne mi, nebo se mu při převaření něco nestane?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Naopak - dříve zkysne nepřevařené - převařením zabiješ bakterie.
Ale čerstvé je lepší.



0 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)
Upraveno frantaXX

Teoreticky nezkysne tak rychle, kdyz se prevari.

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Smí, ale ta chuť už to neni. Neni nad čerstvě nadojené mléko



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 980 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 595 zobrazení
0 bodů
1 reakce 732 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Vaření, jídlo anča
0 bodů
3 odpovědí 509 zobrazení
10.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 468 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.0k zobrazení
14.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 313 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 385 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 396 zobrazení
...