Mám doma mléko a nejsem si jistý, jestli ho můžu bez obav převařit. Nezkysne mi, nebo se mu při převaření něco nestane?
Naopak - dříve zkysne nepřevařené - převařením zabiješ bakterie. Ale čerstvé je lepší.
Teoreticky nezkysne tak rychle, kdyz se prevari.
Smí, ale ta chuť už to neni. Neni nad čerstvě nadojené mléko
CZPoradna.cz