0 bodů
6 zobrazení
před v kategorii Auto moto jana_r Registrovaný (53 bodů)
Ráno mi nenaskočilo auto, baterka je vybitá. Mám startovací kabely, ale bojím se to zapojit špatně.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před honza_z Registrovaný (42 bodů)
Připojte červený kabel na + vybité a pak na + nabité baterie. Černý kabel na − nabité baterie a druhý konec na kovovou nelakovanou část motoru vybitého auta (ne přímo na − vybité baterie kvůli jiskření). Nastartujte pomocné auto, po chvíli vybité. Po nastartování odpojujte kabely v opačném pořadí a chvíli jeďte, ať se baterie dobije.




Související témata

0 bodů
1 reakce 611 zobrazení
0 bodů
1 reakce 488 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 401 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 529 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 605 zobrazení
0 bodů
1 reakce 756 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto Vaněk
0 bodů
3 odpovědí 442 zobrazení
...