0 bodů
8 zobrazení
před v kategorii Rostliny, zahrada honza_z Registrovaný (41 bodů)
Pěstuji rajčata poprvé a plody mi praskají. Dělám něco špatně se zaléváním?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
Zalévejte ke kořenům, ne na listy, ideálně ráno. Lepší je zalít vydatně a méně často než trochu každý den — kořeny pak jdou do hloubky. Nepravidelná zálivka (sucho a pak hodně vody) způsobuje praskání plodů. Mulčování udrží vlhkost a zabrání rozstřiku zeminy na listy, což omezí plíseň.




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 5.0k zobrazení
10.9.2014 v kategorii Rostliny, zahrada mama Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
2 odpovědí 825 zobrazení
0 bodů
1 reakce 801 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1 zobrazení
před 1 hodinou v kategorii Rostliny, zahrada evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 687 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 752 zobrazení
17.10.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)
0 bodů
5 odpovědí 482 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
17.5.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Rousek Jílek
0 bodů
1 reakce 315 zobrazení
...