0 bodů
1 zobrazení
před v kategorii Kutilství, návody peta22 Registrovaný (28 bodů)
Radiátor nahoře studí a klepe v něm. Asi je v něm vzduch — jak ho odvzdušnit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před d.novak Registrovaný (27 bodů)
Připrav si odvzdušňovací klíček a hadřík s miskou. Na vychladlém topení pomalu povoluj odvzdušňovací ventil nahoře na radiátoru (na opačné straně, než je přívod), dokud nezačne syčet vzduch. Až poteče souvislý pramínek vody bez bublin, ventil zase utáhni. Po odvzdušnění zkontroluj tlak v kotli a případně doplň.




Související témata

0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
před 2 dny v kategorii Dům a byt honza_z Registrovaný (42 bodů)
0 bodů
1 reakce 728 zobrazení
0 bodů
1 reakce 702 zobrazení
0 bodů
1 reakce 802 zobrazení
0 bodů
1 reakce 367 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 426 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 472 zobrazení
15.4.2016 v kategorii Kutilství, návody Zdeněk Hlošek
0 bodů
1 reakce 1.7k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.1k zobrazení
...