0 bodů
312 zobrazení
v kategorii Společnost

Třeba ze tmy, ze zkoušky atd.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Zejména proto, že neví - co bude...
Pokud by člověk předem věděl, ´do čeho jde´, bál by se méně.



+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Je to jeden z lidských pocitů. Většinou je strach z neznámých věcí.



Související témata

0 bodů
8 odpovědí 716 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 338 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 446 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 943 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 456 zobrazení
19.5.2014 v kategorii Společnost Lukáš B.
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Společnost Bandita
0 bodů
6 odpovědí 693 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 631 zobrazení
14.5.2014 v kategorii Zdraví, krása Martínek 14
0 bodů
6 odpovědí 942 zobrazení
...