0 bodů
239 zobrazení
v kategorii Společnost

Člověk nebo spermie?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
arygnoc Registrovaný (913 bodů)

biblia tvrdí, že človek.

potom ženská.
a potom Onan (takže spermie - semeno, niekedy medzi vznikom ženy a Onana).

(smoking)

evolučná teória hovorí niečo o súbežnom vývoji - pri vzniku pohlavného spôsobu rozmnožovania (z nepohlavného) a diferenciáncii pohlavných buniek.

image




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 439 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 940 zobrazení
24.3.2014 v kategorii Diskuze Milan 15
0 bodů
1 reakce 1.9k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 825 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 756 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 246 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Finance podnikání Pepa
0 bodů
5 odpovědí 412 zobrazení
22.5.2014 v kategorii Zdraví, krása Jonáš
0 bodů
5 odpovědí 630 zobrazení
14.5.2014 v kategorii Zdraví, krása Martínek 14
0 bodů
4 odpovědí 975 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
...