0 bodů
542 zobrazení
v kategorii Zvířata

Nebo je to jenom nějaká báchorka (jedna bába povídala) ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

+2 bodů
mkat Registrovaný (20 bodů)

Žiju a je ich dokonca vela,a nie len v Tatrach.U nas (stredne Slovensko )chodia dosť blyzko rodinnych domov.



+1 bodů
boruvka Registrovaný (402 bodů)

Ano, žijí tam.

boruvka Registrovaný (402 bodů)

Škoda, že se ti moje karafiátky u profilu nelíbí. Polepším se.

+1 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Žijí většinou v Tatrách, ale i ve slovenských Beskydech.

Žijí i v Beskydech na české straně. Několikrát tam byl jejich výskyt zaznamenán.

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Žijí...
Proč by ne?
Toulají se občas i po Moravě...

+1 bodů
vincek Registrovaný (68 bodů)

Zkus si rozšířit vědomosti a počti si
http://www.outdoorfilmy.sk/clanok/164/pravda-o-pocte-medvedov



Související témata

0 bodů
1 reakce 239 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 778 zobrazení
0 bodů
1 reakce 275 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 398 zobrazení
0 bodů
1 reakce 175 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 788 zobrazení
0 bodů
1 reakce 214 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 505 zobrazení
...