0 bodů
871 zobrazení
v kategorii Dům a byt

Potřebuji na chatě zadělat v betonu na cestě díru. V jakém poměru se rozdělává cement? Mám ho v kýblu (takže nemám návod) . Kolik cementu, kolik písku?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Já bych to míchal:
1 díl cementu, 2 díly písku a ještě tak 1 díl štěrku( nebo kamení - spíš oblázky než ostré kameny)





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 857 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 388 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 588 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 1 den v kategorii Dům a byt honza_z Registrovaný (41 bodů)
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Dům a byt MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 6 zobrazení
před 2 dny v kategorii Dům a byt lucka.k Registrovaný (61 bodů)
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Dům a byt MartinK Registrovaný (65 bodů)
...