Mám doma pár starších her ještě z dob Windows XP a rád bych si je zahrál na novém počítači. Jde to vůbec nějak rozběhnout, nebo na moderním systému už nepojedou?
ide, čo by nie.
aké staré hry (os) na akom počítači (os)?
pomáhajú tzv. sendboxy, ale neraz stačí nastaviť kompatibilitu.
(smoking)
CZPoradna.cz