0 bodů
361 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Mám doma pár starších her ještě z dob Windows XP a rád bych si je zahrál na novém počítači. Jde to vůbec nějak rozběhnout, nebo na moderním systému už nepojedou?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
arygnoc Registrovaný (913 bodů)

ide, čo by nie.

aké staré hry (os) na akom počítači (os)?

pomáhajú tzv. sendboxy, ale neraz stačí nastaviť kompatibilitu.

(smoking)

image




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 739 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 627 zobrazení
0 bodů
1 reakce 292 zobrazení
26.5.2016 v kategorii Počítače, internet boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 776 zobrazení
30.10.2014 v kategorii Počítače, internet elis Registrovaný (157 bodů)
0 bodů
6 odpovědí 717 zobrazení
0 bodů
1 reakce 290 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 325 zobrazení
0 bodů
1 reakce 301 zobrazení
24.10.2015 v kategorii Počítače, internet anonym
0 bodů
1 reakce 486 zobrazení
8.9.2016 v kategorii Počítače, internet David
0 bodů
2 odpovědí 430 zobrazení
7.10.2015 v kategorii Počítače, internet Hostalek david
...