0 bodů
388 zobrazení
v kategorii Ostatní

Mě strašně. Co s tím?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+3 bodů
Bohemica Registrovaný (256 bodů)

Dělá se mi zle i z pouhého pohledu na podobnou atrakci.



+2 bodů

Ne, já tam nelezu.

+2 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Jo, dělalo se mi vždycky zle jen z toho pohledu (wasntme) Ale tragedii jsem zažila, když mě kluk, který se mi už moc dlouho líbil, přemluvil na řetízkový kolotoč. Groteska byla proti mému sólovému vystoupení, hadr! Všecko dookola jsem poblila. Fakt! (giggle) Někdy i takhle končívají lásky!



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 510 zobrazení
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 354 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 400 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 472 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 872 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 613 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 837 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 563 zobrazení
...