0 bodů
260 zobrazení
v kategorii Diskuze

Zajímalo by mi jaké houby sbíráte . Jaké jsou nejchutnější a jaké raději necháte v lese. Děkuji Lea

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Já sbírám nejraději hříbky, lišky a bedly. Hříbky jsou super na sušení, na smaženici, z lišek dělám polévku a bedly smažím jako řízky. A je to skvělé. 8-)





Související témata

0 bodů
5 odpovědí 995 zobrazení
8.9.2014 v kategorii Vaření, jídlo mowla Domácí (2.9k bodů)
0 bodů
2 odpovědí 2.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.3k zobrazení
1.4.2014 v kategorii Ostatní Kačka 11
0 bodů
4 odpovědí 547 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 627 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 651 zobrazení
0 bodů
1 reakce 387 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 898 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 912 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 454 zobrazení
15.7.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Marek Šantora
...