0 bodů
354 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Když nenaroubuji bude mi stromek plodit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Někdy ano, ale většinou vyrostou jen plané plody



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jak který "stromek"...
Některé se roubovat musí, některé ne...
Mimochodem - roubují se nejen ovocné stromky - http://alpinky.com/caroveniky.php .



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 749 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 159 zobrazení
11.8.2015 v kategorii Rostliny, zahrada Osička Karel
0 bodů
2 odpovědí 240 zobrazení
18.4.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Dobrá Petra
0 bodů
1 reakce 426 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 609 zobrazení
0 bodů
1 reakce 652 zobrazení
0 bodů
1 reakce 496 zobrazení
0 bodů
1 reakce 212 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 453 zobrazení
25.7.2015 v kategorii Rostliny, zahrada hanka14
0 bodů
1 reakce 451 zobrazení
...