0 bodů
608 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Ještě je asi moc chladno co? Od kdy mám chodit do lesa? Kolik tak musí bejt v noci stupňů?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
pacourek Registrovaný (34 bodů)
 
Nejlepší reakce

To zaleží na jake houby.Na hříbky je zima (ty potřebují kolem 15stupňů)



0 bodů

To je přesně ono. O hříbky mě jde, no tak holt ještě počkám. Ale díky moc (beer)



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 508 zobrazení
18.5.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Lenochod
0 bodů
2 odpovědí 320 zobrazení
0 bodů
1 reakce 386 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 911 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 454 zobrazení
15.7.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Marek Šantora
0 bodů
3 odpovědí 624 zobrazení
16.4.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Stupka Leoš
0 bodů
3 odpovědí 650 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 534 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 590 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 871 zobrazení
...