0 bodů
437 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Je to normální že mám jednu ruku delší?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+3 bodů

A nejhorší je mít obě levý.



+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jo - nikdo nejsme dokonalý...
;-)
Naprostá souměrnost neexistuje, nenech se rozladit.

ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Ja jsem !!!!....Tedy byl jsem ..po tech bitkach co jsem zazil ...uz mam dost nesoumerny nos ...(smoking) ona ta chrupavka moc nevydrzi...(facepalm) ale stejne jsem ..štramák (nod)

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢
+2 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Mowla má pravdu, já mám zas jednu ruku kratší :D



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 552 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 2.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.6k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 362 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 552 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 601 zobrazení
0 bodů
1 reakce 402 zobrazení
0 bodů
1 reakce 229 zobrazení
26.10.2015 v kategorii Diskuze pavel šmíd
...