0 bodů
457 zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Když zaplatím doktorce tich 30 kč tak co je s nima dál? Ona si je nechává, nebo to odevzdává do zdravotnictví?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Nechávali si je. Už se ale myslím neplatí, já už dlouho u lékaře nebyla, ale myslím si, že podle novely, se už lékařům neplatí.



+2 bodů
ježura Registrovaný (35 bodů)

Ze zákona mají povinnost vybírat regulační poplatky zdravotnická zařízení (lékařské ordinace,nemocnice).Regulační poplatky jsou jejich příjmem, který, stejně jako příjmy od zdravotních pojišťoven, podléhá dani z přijmu.

+1 bodů
pacourek Registrovaný (34 bodů)

nechavá si je lekařka ale od pojištovny dostane míň



Související témata

0 bodů
1 reakce 165 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 422 zobrazení
30.3.2014 v kategorii Finance podnikání Hruška
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 966 zobrazení
31.3.2014 v kategorii Dům a byt Lukáš Vácha
0 bodů
11 odpovědí 3.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 378 zobrazení
0 bodů
1 reakce 567 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 451 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 364 zobrazení
...