0 bodů
411 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Hlavně z čeho se vyrábí

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
Briketka Registrovaný (498 bodů)

Čokoláda, se vyrábí, jako kakao, z kakaových bobů. :)





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 461 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 475 zobrazení
18.6.2014 v kategorii Vaření, jídlo Klárka
0 bodů
2 odpovědí 2.5k zobrazení
20.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Gregor
0 bodů
3 odpovědí 372 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 998 zobrazení
0 bodů
1 reakce 391 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 7.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 739 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 423 zobrazení
23.10.2014 v kategorii Vaření, jídlo arygnoc Registrovaný (913 bodů)
...