0 bodů
320 zobrazení
v kategorii Právo a zákony

Dneska ráno praskla potrubní roura na vodu u nás dole v baráku. Jsou vytopeny sklepy a uniklo strašně moc studené vody (teče to doteď). Už na opravě pracují. Kdo zaplatí uniklou vodu? To se rozpočítá mezi všechny obyvatele baráku?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Pokud je to až za vodoměrem tak lidi z baráku, jestli je to ještě před ním, tak je to na účet vodáren, ale ti mají dostatek financí za vysoké poplatky za vodu.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 389 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 668 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 251 zobrazení
0 bodů
1 reakce 272 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 656 zobrazení
0 bodů
1 reakce 355 zobrazení
7.9.2014 v kategorii Dům a byt Veronika
0 bodů
5 odpovědí 10.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 357 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.8k zobrazení
2.10.2015 v kategorii Právo a zákony Bednářová
...