0 bodů
354 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Když někdo drasticky hubne je to nezdravé?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
 
Nejlepší reakce

Vše, pokud se to přehání je nezdravé.



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Je to nezdravé - a nebo to poukazuje na nemoc dotyčného.
Případně obé.
:o



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 438 zobrazení
0 bodů
1 reakce 230 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 347 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 283 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 389 zobrazení
3.7.2014 v kategorii Zdraví, krása Rybana
0 bodů
5 odpovědí 683 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 911 zobrazení
0 bodů
1 reakce 257 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 253 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 184 zobrazení
20.5.2016 v kategorii Ostatní Jan
...