0 bodů
398 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče boruvka Registrovaný (402 bodů)

Chtěla bych si koupit menší pánev pouze na smažení vajíček. Která se lépe myje, teflonová nebo keramická. Pánev budu použít na plynovém sporáku.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Doporučuju keramiku - myje se stejně dobře obé, ale keramika je výrazně odolnější proti mechanickému poškození.
Ale každopádně pánev s vrstveným dnem, ať se nektroutí.



0 bodů
Briketka Registrovaný (498 bodů)

Keramika je nádobí, které si nachází v současné kuchyni své místo.
Nepřipaluje se a snadno se udržuje. Je dekorativní, ale nešíří teplo
rovnoměrně. Je porézní, snadno se láme a drží se v něm dlouho pachy.

Na plynový sporák doporučuji malou Tefalku s indikátorem :

https://www.alza.cz/tefal-talent-26cm-d329466.htm

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Jo, takovou mám, ale používám ji na sklokeramice. Skvělá :)

magorvkleci Registrovaný (47 bodů)

to je i můj názor (*)



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 867 zobrazení
0 bodů
1 reakce 372 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 685 zobrazení
0 bodů
1 reakce 266 zobrazení
0 bodů
1 reakce 284 zobrazení
0 bodů
1 reakce 579 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 538 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 657 zobrazení
0 bodů
1 reakce 332 zobrazení
0 bodů
1 reakce 780 zobrazení
...