Ve škole se zrovna probírají husitské války a já si to chci pořádně srovnat v hlavě. Mohli byste mi prosím v kostce vysvětlit, kdo to vlastně husité byli a oč jim šlo? Děkuju.
stoupenci učení mistra Jana Husa http://cs.wikipedia.org/wiki/Husit%C3%A9
CZPoradna.cz