0 bodů
1.5k zobrazení
v kategorii Právo a zákony

Budu na neschopence ale kdo mě bude vyplácet peníze?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

První tři dny nikdo, potom do 21 dne zaměstnavatel a potom stát. Více zde:
http://flek.cz/clanky/hledam-praci/pracovni-neschopnost-2013

Od 1.1.2014 došlo ke změně výplaty náhrady mzdy při DPN.Zaměstnavatel vyplácí
pouze do 14-tého kalendářního dne .
http://portal.pohoda.cz/dane-ucetnictvi-mzdy/mzdy-a-prace/nahrada-mzdy-v-roce-2014/





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 795 zobrazení
22.9.2014 v kategorii Právo a zákony boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
1 reakce 685 zobrazení
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 584 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 251 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 409 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 232 zobrazení
12.9.2015 v kategorii Společnost jitka999
0 bodů
1 reakce 833 zobrazení
12.9.2015 v kategorii Ostatní Helena
...