0 bodů
310 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

To nějak namelu jahody z ledem?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+2 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Namixuješ jahody, podle chuti přisladíš. Když tohle dáš do nádobek, krabiček, mističek na mražák, časem získáš mraženou dřeň.





Související témata

0 bodů
1 reakce 780 zobrazení
0 bodů
1 reakce 366 zobrazení
15.8.2014 v kategorii Rostliny, zahrada boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
1 reakce 287 zobrazení
10.6.2014 v kategorii Rostliny, zahrada boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 372 zobrazení
4.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 379 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 439 zobrazení
0 bodů
1 reakce 319 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 840 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
1 reakce 385 zobrazení
...