0 bodů
387 zobrazení
v kategorii Škola, příklady

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je to se studium vysoké školy dálkově a docházkou. Je-li povinná docházka,nebo není. Chtěl bych studovat informační technologie. Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů

Bude nejlépe, když se přímo s dotazem obrátíte na příslušnou školu. Stává se, že někdy se ročník dálkového studia buď zruší nebo se opakuje co druhý rok, ale každá škola to může mít jinak.



0 bodů
Lewis Registrovaný (129 bodů)

Dá se studovat i tak, že se tam nechodí vůbec, ale je to dost drahé.

Na běžném dálkovém studiu docházku vyžadují, podepisuje se prezenčka o účasti.

Pokud ji student nesplní, tak se většinou dohodne s profesorem na nějaké náhradě, třeba vypracuje nějakou seminárku navíc atd.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 316 zobrazení
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
0 bodů
1 reakce 449 zobrazení
0 bodů
1 reakce 465 zobrazení
0 bodů
1 reakce 357 zobrazení
0 bodů
1 reakce 322 zobrazení
25.11.2016 v kategorii Škola, příklady little_lili
0 bodů
1 reakce 249 zobrazení
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
...