Koupil jsem si před časem sklenici medu a teď úplně ztvrdl a zkrystalizoval. Proč k tomu vlastně dochází a znamená to, že je už zkažený?
Krystalizace medu je přirozená věc. Podle toho, že cukernatí poznáš že je kvalitní a neni ničím míchán
CZPoradna.cz