0 bodů
2.0k zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Koupil jsem si před časem sklenici medu a teď úplně ztvrdl a zkrystalizoval. Proč k tomu vlastně dochází a znamená to, že je už zkažený?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Krystalizace medu je přirozená věc. Podle toho, že cukernatí poznáš že je kvalitní a neni ničím míchán





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 1.3k zobrazení
15.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Šťastný Jan
0 bodů
2 odpovědí 706 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 415 zobrazení
14.4.2014 v kategorii Vaření, jídlo Líba Bláhová
0 bodů
2 odpovědí 435 zobrazení
17.7.2015 v kategorii Právo a zákony Igor
0 bodů
1 reakce 2.6k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 601 zobrazení
20.8.2015 v kategorii Kutilství, návody papalka
0 bodů
1 reakce 733 zobrazení
0 bodů
1 reakce 267 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 309 zobrazení
...