Bohužel jsme s partnerkou přišli o miminko v začátku těhotenství a snažím se pochopit, proč k tomu vůbec dochází. Zajímá mě, jaké jsou nejčastější příčiny, že se plod přestane vyvíjet. Děkuji za vysvětlení.
Příčin může být celá řada. Nedá se obecně odpovědět
CZPoradna.cz