0 bodů
350 zobrazení
v kategorii Společnost

Co udělat, kam zajít.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
Bohemica Registrovaný (256 bodů)

Vezmi oddací list a jdi k advokátovi.



0 bodů

Požádej toho kdo tě vdával ať ti pomůže sepsat žádost.

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Lepší je si to rozmyslet. Neni to žádná levná záležitost. Jinak všecjna úskalí naleznerš třeba zde :
http://jakserozvest.cz/cs



Související témata

0 bodů
1 reakce 473 zobrazení
28.6.2014 v kategorii Společnost Aneta P.
0 bodů
1 reakce 663 zobrazení
0 bodů
1 reakce 485 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 313 zobrazení
0 bodů
1 reakce 282 zobrazení
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
1 reakce 406 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 523 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 261 zobrazení
22.3.2016 v kategorii Společnost anonym
0 bodů
1 reakce 275 zobrazení
...