0 bodů
436 zobrazení
v kategorii Společnost

Mám přítele a neodepisuje.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Neposílej SMS, zavolej mu.
Když ti nezvedne telefon, asi už nemůžeš psát "mám přítele"...
:D



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Třeba se mu nechce psát a nebo si našel jinou a píše si s ní



Související témata

0 bodů
1 reakce 364 zobrazení
29.8.2016 v kategorii Společnost anonym
0 bodů
2 odpovědí 714 zobrazení
0 bodů
1 reakce 349 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 541 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 232 zobrazení
12.9.2015 v kategorii Společnost jitka999
0 bodů
4 odpovědí 456 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 648 zobrazení
10.9.2014 v kategorii Společnost mama Pokročilý (1.2k bodů)
...