Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

ten HP je levnější, má 4-jádro a větší disk, ale nižší frekvence procesoru i paměti a prý kvůli ovladačům nebere win7 (nebo aspoň to nejde snadno), bere jen win 8.1





Související témata

0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 660 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 484 zobrazení
6.10.2015 v kategorii Počítače, internet cacos
0 bodů
4 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 279 zobrazení
0 bodů
1 reakce 353 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.8k zobrazení
0 bodů
1 reakce 941 zobrazení
0 bodů
1 reakce 291 zobrazení
...