Často slyším, jak se některým zbraním říká malorážka, ale netuším, čím přesně si to označení zaslouží. Je to kvůli tomu, že je zbraň malá, nebo to znamená něco jiného?
Má ráži 5,56 (.22) - takže je vůči běžným kulovnicím ´nedospělá´. :o
Neni malá, ale vrtání v hlavni, tedy ráže je malá
CZPoradna.cz