+1 bodů
386 zobrazení
v kategorii Ostatní

Často slyším, jak se některým zbraním říká malorážka, ale netuším, čím přesně si to označení zaslouží. Je to kvůli tomu, že je zbraň malá, nebo to znamená něco jiného?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Má ráži 5,56 (.22) - takže je vůči běžným kulovnicím ´nedospělá´.
:o



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Neni malá, ale vrtání v hlavni, tedy ráže je malá



Související témata

+1 bodů
2 odpovědí 300 zobrazení
0 bodů
1 reakce 504 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 3.3k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 706 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 592 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 694 zobrazení
0 bodů
1 reakce 332 zobrazení
0 bodů
1 reakce 767 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 477 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 434 zobrazení
...