Mám doma koně a teď v zimě napadla spousta sněhu. Zajímalo by mě, jestli může kůň normálně běhat ve sněhu, nebo jestli z toho nenastydne a neměla bych ho radši nechat ve stáji.
Kůň nastydne třeba tehdy, když jej, zpoceného, zavřeš do boxu... :o Sníh nevadí - a kůň, pokud je celoročně chovaný na ´pastvě´, se zimě v našem klimatu bez problémů přizpůsobí. Stačí, když má přístřešek a dostatek krmiva.
CZPoradna.cz