0 bodů
272 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Mám doma koně a teď v zimě napadla spousta sněhu. Zajímalo by mě, jestli může kůň normálně běhat ve sněhu, nebo jestli z toho nenastydne a neměla bych ho radši nechat ve stáji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Kůň nastydne třeba tehdy, když jej, zpoceného, zavřeš do boxu...
:o
Sníh nevadí - a kůň, pokud je celoročně chovaný na ´pastvě´, se zimě v našem klimatu bez problémů přizpůsobí. Stačí, když má přístřešek a dostatek krmiva.





Související témata

0 bodů
1 reakce 205 zobrazení
0 bodů
1 reakce 570 zobrazení
30.12.2014 v kategorii Právo a zákony Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 535 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 726 zobrazení
0 bodů
1 reakce 261 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
30.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 213 zobrazení
30.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 505 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 618 zobrazení
14.6.2015 v kategorii Hudba film anonym
0 bodů
3 odpovědí 522 zobrazení
...