0 bodů
379 zobrazení
v kategorii Společnost

Bude mi 26 a bydlím ještě u rodičů. Není to už blbé. Zatím se ale nikam nehrnu. Přispívám jim na nájem a klape nám to. Děvče momentálně nemám a užíván si života.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Já si myslím že pokavaď nemáte nějaké rozepře tak že tam můžeš bydlet jak dlouho chceš ne? Dyť jsou rodinné baráky kde takto společně bydlí lidé třeba celí život.

inka Pokročilý (1.2k bodů)

A taky několik generací pospolu. (nod)





Související témata

0 bodů
11 odpovědí 3.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 468 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 372 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 448 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 967 zobrazení
31.3.2014 v kategorii Dům a byt Lukáš Vácha
0 bodů
3 odpovědí 458 zobrazení
0 bodů
1 reakce 390 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 305 zobrazení
8.1.2016 v kategorii Společnost Radka Bernerová
0 bodů
2 odpovědí 807 zobrazení
...